FormExpress
View Forms

درخواست دانلودقبول و انجام درخواست‌های دانلود، خدمتی است غیر موظف که در صورت تکمیل موارد خواسته شده، در وقت مقتضی به انجام می‌رسد. مستدعی است قبل از ارسال درخواست، از نبود محتوا در FTP مطمئن و سپس فرم درخواست را ارسال نمایید. برای اطمینان از نبود محتوا در FTP بخش کوچکی از عنوان را در کادر جستجوی لینک http://searchftp.um.ac.ir وارد نمایید.
جستجو در منابع مرکز دانلود

اگر چندین عنوان برای دانلود دارید، هر کدام را با درخواستی مجزا ارسال نمایید.
برای دانلود کتاب، مقاله و... از کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد پیگیری کنید.
برای دانلود بازی (فقط بازی‌های قابل اجرا در PC ) درخواست خود را به آیدی تلگرام https://t.me/Ircsa ارسال کنید تا پس از بررسی، اقدام شود.
برای دانلود از سایت «مکتب خونه» باید تمامی لینک‌های دانلود استخراج و ارسال شوند. راهنمای استخراج لینک دانلود از مکتبخونه
آن دسته از متقاضیان دانلود حجیم که منابع‌شان کاربرد عمومی برای کاربران FTP ندارد با ارسال نامه رسمی از جانب استاد (اتوماسیون اداری) به همراه درج شماره دانشجویی (یا شناسه کاربری) و نیز ذکر زمان تقریبی انجام کار و حجم تقریبی مورد نیاز، برای ریاست مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، اقدام نمایند. در صورت موافقت، درخواست کننده، شخصاً اقدام به دانلود خواهد نمود و مرکز دانلود عهده‌دار انجام این اقدام نیست.
درخواست‌ دانلودهای مبهم، درخواست دریافت انواع فیلم، سریال، کارتون - درخواست دانلود از سایت‌های فیلتر شده - درخواست دانلود از شبکه‌های مجازی - درخواست دانلودهای منوط به پرداخت وجه، خرید اکانت، ثبت نام در سایت و ... پذیرفته نیست و در صورت دریافت، بدون رسیدگی حذف می‌شوند. نتیجه اقدام برای درخواست‌های دانلود که مورد قبول واقع شده‌اند به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می‌گردد.
پست_الکترونیک_خود را وارد کنید*
آدرس صفحه‌ای که لینک‌های دانلود را دارد، وارد کنید*
رمز احتمالی فایل‌ها را درج کنید
شرح مختصری در باره محتوای درخواستی درج کنید*
پیشنهاد مسیر برای آپلود در FTP*
لینک‌های دانلود را وارد کنید*
پس از ارسال شماره پیگیری را یادداشت کنید
'*' indicates required field
عناوین و منایع
-- PDF

دسترسی سریع

صفحه اصلی  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  نقشه سایت