قبول و انجام درخواست‌های دانلود، خدمتی است غیر موظف که با رعایت شرایط  فرم درخواست دانلود ، در وقت مقتضی به انجام می‌رسد. مستدعی است قبل از ارسال درخواست، از نبود محتوا در FTP مطمئن و سپس فرم درخواست را رسال نمایید. برای اطمینان از نبود محتوا در FTP بخش کوچکی از عنوان را در کادر جستجوی لینک http://searchftp.um.ac.ir  وارد نمایید.

 لطفاً توجه کنید

 1. برای دانلود از سایت‌هایی نظیر www.p30download.com - www.sof98.ir  یا سایت‌های مشابه فقط آدرس صفحه‌ای که لینک‌های دانلود در آن قرار دارند را بفرستید.  
 2. اگر چندین عنوان برای دانلود دارید، هر کدام را با درخواستی مجزا ارسال نمایید.
 3. برای دانلود کتاب، مقاله و... از کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد پیگیری کنید.
 4. برای دانلود بازی (فقط بازی‌های قابل اجرا در PC) درخواست خود را به آیدی تلگرام https://t.me/Ircsa ارسال کنید. محتوای درخواستی بررسی و در صورت تایید به مسوول FTP ارجاع می‌شود.
 5. برای دانلود از سایت «مکتب خونه» باید تمامی لینک‌های دانلود استخراج و ارسال شوند. برای مشاهده راهنما کلیک کنید
 6. آن دسته از متقاضیان دانلود حجیم که منابع‌شان کاربرد عمومی برای کاربران FTP‌ ندارد و برای موارد تحقیقی و درسی احساس نیاز می‌شود با ارسال نامه رسمی از جانب استاد (اتوماسیون اداری) به همراه درج شماره دانشجویی (یا شناسه کاربری) در نامه برای ریاست محترم مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، اقدام نمایند. در صورت موافقت، محدودیت دانلود برای متقاضی برداشته شده و درخواست کننده می‌بایست شخصاً اقدام به دانلود نماید.
 7. درخواست‌ دانلود انواع فیلم، سریال، کارتون - درخواست دانلود از سایت‌های فیلتر شده - درخواست دانلود از شبکه‌های مجازی (تلگرام و ...) - درخواست دانلودهای منوط به پرداخت وجه، خرید اکانت، ثبت نام در سایت و ...  پذیرفته نیست و در صورت دریافت، بدون رسیدگی حذف می‌شوند.

   نتیجه اقدام برای درخواست‌های دانلود که مورد قبول واقع شده‌اند به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می‌گردد

  برای ارسال فرم درخواست دانلود روی شکل زیر کلیک کنید

  download.jpg

عناوین و منایع
-- PDF

دسترسی سریع

صفحه اصلی  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  نقشه سایت