راهنمای نصب و استفاده از Nitro PDF برای ساخت و یا فشرده سازی فایل‌های PDF

( تاریخ ارسال خبر: دوشنبه 29 تير 1394 )

برای ایجاد فایل های PDF نرم افزارهای متعدد و متنوعی وجود دارند. Nitro PDF در دو نسخه 32 و 64 بیت مراحل نصب آسانی دارد و با بیشتر فایل ها و برنامه ها به خوبی عمل تبدیل را به انجام می رساند.ابتدا نسخه مورد نظر را از لینک های زیر دریافت کرده و از حالت فشرده خارج سازید.


حال مطابق تصاویر زیر کار نصب را آغاز کنید:در فولدر اکسترکت شده دو فایل وجود دارند که یکی با پسوند exe مربوط به نصب و دیگری با پسوند txt مربوط به شماره سریال مورد نیاز نصب می باشند. بر روی فایل با پسوند exe دو بار کلیک کنید.


01.png  • برای گزینه I Accept the terms in the License Agreement تیک بگذارید.

  • سپس روی کلید Install کلیک کنید.


02.png

در این قسمت ابتدا برای Do not show at startup  تیک گذاشته و سپس بر روی Activate Now  کلیک کنید.


03.png

در بخش های First name - Last name - Company اسامی دلخواه را وارد کنید و در بخش Serial number از شماره سریال NP10D0602513A5477777 استفاده کنید. شماره سریال در داخل فایل Serial.txt فولدر نصب وجود دارد و از آنجا نیز می توانید شماره سریال را Copy و در داخل کادر Paste کنید.در نهایت بر روی OK کلیک کنید.


04.png

اگر شماره سریال صحیح وارد شده باشد پیغام بالا مشاهده می گردد و کار نصب به پایان می رسد.سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.حال می توانید بر روی فایلی که می خواهید به PDF تبدیل کنید راست کلیک نموده و گزینه Convert to PDF with Nitro را انتخاب کنید.


05.png

و یا با انتخاب Print از لیست چاپگرها Nitro را انتخاب کنید.در صورتی که می خواهید فایل PDF خود را فشرده کنید بر روی فایل راست کلیک نموده و گزینه Combine files with Nitro را انتخاب کنید.این گزینه امکان ادغام چندین فایل PDF را در یک فایل نیز برایتان فراهم می کند.


. آمار بازدید این خبر : 3794

لينك هاي مربوط

. پرخواننده ترين مطلب در راهنما:
   مقایسه نسخه های مختلف ویندوز 8.1

دسترسی سریع
|- PDF

صفحه اصلی  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  نقشه سایت