دانلود بازی Arma 3 - Laws of War برای Windows

( تاریخ ارسال خبر: شنبه 14 بهمن 1396 )

بازی‌های ارایه شده، ۳۰ روز پس از آپلود از FTP حذف می‌شوند.


دانلود بازی Arma 3 - Laws of War برای Windows

بازی Arma 3 سومین نسخه از مجموعه Arma است که توسط کمپانی Bohemia Interactive برای سیستم عامل ویندوز ساخته و منتشر شده است. این بازی در قالب شوتر اول شخص و در سبک اکشن، شبیه سازی و استراتژی ساخته شده و مهارت های شما را در یک میدان نبرد مشابه با واقعیت به چالش می کشد.
داستان بازی در آینده ای نزدیک یعنی اواسط سال 2030 جریان دارد. نیروهای ناتو در جزایر یونانی دریای اژه مستقر شده اند و می خواهند حمله گسترده ای را رو به شرق برنامه ریزی کنند . شما نیز در این داستان، در نقش یک سرباز از نیروهای ویژه انگلستان به نام کاپیتان اسکات میلر قرار دارید و باید مطابق با هدف هایی که در طول بازی برای شما مشخص می شود حرکت کنید.
Arma 3 یک بازی شوتر کاملا نظامی است و شما را مطابق دیسیپلین نظامی، برای نبرد آماده می سازد. بازی از محیط های زنده و زیبا برخوردار است و از گرافیک بالایی بهره می برد.
در بسته الحاقی APEX، محیط بازی در جزایر گرمسیری اقیانوس آرام با نام Tanoa می باشد. Tanoa منطقه ای زیبا با پوشش گیاهی سبز و زیباست و محیط های مختلفی از جمله آتشفشان، جنگل، کارخانه نیشکر و یک بندر صنعتی در آن دیده می شوند. نیروهای NATO و CSAT که به دنبال نفوذ بیشتر در نواحی اقیانوس آرام جنوبی بودند، متوجه مقاومت گروه خلافکاری به نام Syndikat در منطقه Tanoa شدند. این گروه از شبه نظامیان قدیمی و خلافکاران مسلح تشکیل شده که به تجارت اسلحه مشغول هستند. اکنون، NATO و CSAT نیروهای آموزش دیده خود را به سراغ گروه Syndikat می فرستند.


دانلود شده از شاتل لند


arma3.jpg


. آمار بازدید این خبر : 471

لينك هاي مربوط

. پرخواننده ترين مطلب در بازی:
   نسخه کامل PES 2018 برای PC

دسترسی سریع
|- PDF

صفحه اصلی  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  نقشه سایت