وبسایت دانلود نرم افزار، فیلم و سریال، انیمیشن، بازی

about ftp

 

قسمت پایانی

Pishgoo Series E02

کارگردانان: رضا بهاروند و امین انتظاری | ژانر: تاک شو | سال تولید: 1400 | تاریخ انتشار: 1400

فرمت: MP4 | محصول ویترین استودیو | تهیه کننده: محمد شریفی

درباره برنامه:
در برنامه ترکیبی و گفت‌و‌گو محور پیش‌گو، پژمان جمشیدی در کنار چهره‌های آشنای عرصه هنر و ورزش، از رویاهایی می‌گویند که می‌توانند در آینده‌ای نزدیک تبدیل به خاطرات ما شوند؛ در دومین قسمت این برنامه باران کوثری و گروه موسیقی دارکوب مهمان برنامه پیشگو شده اند؛ امشب در قسمت دوم، شاهد پیش‌گویی‌های عجیبی از آینده او خواهیم بود و همچنین خاطرات جالب او را از دوران کودکى‌اش می‌شنویم…

 

توضیحات بیشتر:
پیشگو یک برنامه ترکیبی و گفت‌و‌گو محور با اجرای پژمان جمشیدی و کارگردانی رضا بهاروند و امین انتظاری است. تهیه‌کنندگی اجرایی این برنامه را نیز محمد شریفی بر عهده دارد؛ در هر قسمت از برنامه جذاب پیشگو، هنرمندان سرشناس و ورزشکاران محبوب به عنوان مهمان حضور خواهند داشت و در کنار پژمان جمشیدی، سرنوشت خود در سال‌های آینده را پیش‌بینی می‌کنند و از رویاها و خاطرات خود می‌گویند؛ پس از سال‌ها دورى از گفتگوى تلویزیونى، باران کوثرى به پیش‌گو آماده است؛ قسمت دوم پیش‌گو با اجرای پژمان جمشیدی، میزبان باران کوثرى و گروه موسیقى دارکوب خواهد بود. سال‌ها از آخرین بارى که باران کوثرى در یک برنامه تلویزیونى به عنوان مهمان حضور داشته، مى‌گذرد و حالا در پیش‌گو شاهد گفتگویى در یک فضاى متفاوت درباره گذشته و پیش‌بینی آینده او‌ خواهید بود؛ این برنامه در ویترین استودیو به تهیه کنندگى محمد شریفى و کارگردانى رضا بهاروند و امین انتظارى تولید منتشر شده است؛ این برنامه ترکیبى در فضایى متفاوت از گفتگو، به گذشته و پیش‌بینی آینده مهمانان می‌پردازد و در هر قسمت یک گروه موسیقى مهمان به صورت زنده اجرا خواهند کرد.

0DL


قسمت ۱۹

Pishgoo Series E02

قسمت ۱۸

Pishgoo Series E02

قسمت ۱۷

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۶

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۵

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۴

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۳

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۲

Pishgoo Series E02


قسمت ۱۱

Pishgoo Series E02 


قسمت ۱۰

Pishgoo Series E02


قسمت ۹

Pishgoo Series E02


قسمت ۸

08


قسمت ۷

07


قسمت ۶

06


قسمت ۵

05


قسمت ۴

04


03


02


قسمت ۱ : مریم امیرجلالی

01

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت