وبسایت دانلود نرم افزار، فیلم و سریال، انیمیشن، بازی

about ftp

 

MAXQDA

MAXQDA ابزاری کاربردی جهت انجام پردازش و آنالیز پیچیده بر روی متون است. این برنامه از اولین نسخه آن تاکنون، انتخاب اول محققین رشته های مختلف علمی است. با توجه به بازخوردهای مشتریان و تاریخچه برنامه میتوان به شهره بودن آن در حوزه آنالیز متن در دنیا مطمئن بود. MAXQDA از اغلب روشهای کیفی آنالیز داده و تکنیکهای پردازش سیستماتیک برای آنالیز متون پشتیبانی میکند.

این برنامه همچنین ابزار بی نظیری برای خلق تئوری های جدید و آزمایش تئوری ها جهت سنجش فاصله آنها با واقعیت است. از این نرم افزار میتوان در حوزه های آکادمیک و غیرآکادمیک استفاده کرد. رشته های زیادی مثل جامعه شناسی، علوم سیاسی، روانشناسی، بهداشت عمومی، انسان شناسی، آموزش و پرورش، بازاریابی، اقتصاد و برنامه ریزی شهری از مشتریان بالقوه مکس کیودا هستند.

MAXQDA به خاطر کارایی و پایداری مثال زدنی اش فاصله زیادی از رقبا پیدا کرده و از سوی دیگر رابط کاربری زیبا و سهولت استفاده از امکانات برنامه بخصوص در نسخه های جدید جای هیچ حرفی باقی نمیگذارد. امکانات مختلف برنامه در عین حال که بسیار گسترده هستند به صورت مرتب و با ساختار مناسبی در صفحه اصلی قرار گرفته اند. در این برنامه امکان کار با انواع دیتاستها و فایلهای اطلاعاتی وجود دارد و حتی از فایلهای PDF نیز پشتیبانی میشود. نتایج حاصل از آنالیز میتواند به صورت بصری نمایش داده شود. همچنین امکان ارتباط با فایلهای صوتی و ویدئویی از طریق متنشان وجود دارد.
امکانات و ویژگی‌های نرم افزار MAXQDA :

رابط کاربری زیبا
سهولت در استفاده از برنامه
پشتیبانی کامل از فایلهای PDF
نمایش بصری نتایج
طراحی شده بر اساس استانداردهای جهانی
پشتیبانی از انواع روشهای آنالیز و پردازش متن
ارتباط با فایلهای صوتی و ویدئویی از طریق متن آنها
پشتیبانی از geo-referencing
و …

سیستم مورد نیاز MAXQDA 2018:

Windows 10 / Windows 8 / Windows 7

RAM: 2 GB recommended: 4 GB or more
MAXQDA 2020:

Operating System: Windows 7 (64 bit) / Windows 8/8.1 (64 bit)/ Windows 10 (64 bit)

Processor: 2 cores with 1,6 GHz each recommended: 4 or more cores, 2 GHz each

Ram: 4 GB recommended: 8 GB or more

Display: 1.024 x 768 or more

Microsoft Office / Microsoft .NET: The import of .doc or .odt documents require Microsoft Word 2003 or newer and .NET 3.5 or newer. (.NET is automatically installed if missing and might require a system restart).

راهنمای نصب

پس از نصب، فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جایگزین کنید.

نسخه‌های 2018 و 2020 به‌صورت اختصاصی توسط دانلودلی کرک شده و به‌صورت رایگان منتشر می‌شود.

0DL

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت