وبسایت دانلود نرم افزار، فیلم و سریال، انیمیشن، بازی

about ftp

 

sarahduck

Sarah and Duck

داستان ماجراجویی های دختری ۷ ساله است که با اردکی به نام quacky زندگی می کند . سارا یک دختر با ادب و مهربان با کلاه سبز است که با بهترین دوستش یعنی quacky زندگی می کند .

آنها هر روز به جاهای مختلف می روند و با کمک دوستان دیگر خود، چیز های جدیدی درباره دنیای اطراف خود یاد می گیرند . آنها از تخیل خود و کمک دوستانشان استفاده می کنند تا مشکلات مختلفی که رو به رو می شوند را حل کنند . تمرکز این انیمیشن بر روی تجربه کودکان است . این انیمیشن درباره دوستی ها و تخیل و حل مشکلات به بچه ها آموزش می دهد . اولین قسمت انیمیشن سریالی سارا و اردک Sarah and Duck به کارگردانی Tim O’Sullivan, Tim Fehrenbach, Martyn Jones و نویسندگی Sarah Gomes Harris, Benjamin Cook, Tim O’Sullivan, Ilana Darrant, John Randolph Davies, Alex Howley, Eddie Robson و Matilda Tristram در سال 2013 در کشور انگلستان منتشر شد . این انیمیشن توسط استودیو های Karrot Animation و AGOGO Worldwide ساخته شده است . از گویندگان این انیمیشن می توان به Roger Allam, Tasha Lawrence و Lesley Nicol اشاره کرد . انیمیشن سارا و اردک 3 فصل دارد و هر فصل 40 قسمت می باشد . هر قسمت حدود 7 دقیقه است .

0DL

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت